زنانه هیچ محصولی در این شاخه موجود نمی‌باشد.

زیرشاخه ها

  • پیراهن و لباس مجلسی

    پیراهن زنانه نوعی پوشاک زنانه است که از اتصال دامن، بالاپوش و سینه بند تشکیل می‌شود. شکل و بلندی انتهای تحتانی پیراهن بستگی به علاقه مد، فروتنی یا سلیقه شخصی فرد پوشنده لباس دارد و متفاوت است. در این بخش در تلاشیم در گلچینی از بهترین لباس های مجلسی و پیراهن های زنانه شیک و بروز را برای شما مشتریان گرامی گرآوری نماییم.

  • مانتو، پانچو و رویه

    مانتو (از فرانسوی manteau) روپوش یا لباس گشادی است که روی لباس‌های دیگر پوشیده می‌شود. امروزه مانتو در ایران، کارکردهای اداری، فرهنگی، مذهبی و حتی سیاسی دارد. در ایران، مانتو به عنوان نوعی حجاب اسلامی برای زنان استفاده می‌شود. همچنین از گذشته‌های دور، در مدارس دخترانه مانتو به عنوان لباس متحدالشکل دانش‌آموزان به کار می‌رفته و امروزه نیز به کار می‌رود

    پانچو (به اسپانیایی: Poncho) پوششی سنتی است که ریشه در فرهنگ‌های نخستین آمریکای لاتین دارد. پانچو پارچهٔ پشمی یا نخی مستطیل یا دایره شکلی است که در میانش حفره‌ای برای خروج سر وجود دارد. پانچوها برای محافظت در برابر سرما یا باران پوشیده می‌شوند که در حالت دوم از مواد ضدآب برای ساختن آن‌ها استفاده می‌شود و معمولاً یقه‌ای نیز برای آن‌ها طراحی می‌گردد.

    رویه هم به پوشش جلوبازی اطلاق می گردد که  در برخی موارد کارکرد پوششی برای بالاتنه دارد و در برخی موارد هم از پارچه دانتل تهیه شده و تنها برای زیبایی بیشتر روی لباس استفاده می‌شود.