اسپری ضد تعریق

اسپری ضد تعریق چیست؟

برای جلوگیری از عرق کردن و ایجاد بوی بد بدن، محصولات مختلفی طراحی و تولید شده است. یکی از این محصولات، اسپری ضد تعریق است. اسپری ضد تعریق کارکردی مشابه مام دارد و رطوبت ناحیه زیر بغل را کاهش می‌دهد. استفاده از این محصول بسیار راحت است و می‌توان در موقعیت‎های مختلف از آنها استفاده کرد. این دسته از محصولات  علاوه بر جلوگیری از...

اسپری ضد تعریق چیست؟

برای جلوگیری از عرق کردن و ایجاد بوی بد بدن، محصولات مختلفی طراحی و تولید شده است. یکی از این محصولات، اسپری ضد تعریق است. اسپری ضد تعریق کارکردی مشابه مام دارد و رطوبت ناحیه زیر بغل را کاهش می‌دهد. استفاده از این محصول بسیار راحت است و می‌توان در موقعیت‎های مختلف از آنها استفاده کرد. این دسته از محصولات  علاوه بر جلوگیری از تعریق، رایحه‌ی خوشایندی دارند و از اسانس های مختلفی برای ایجاد تنوع در رایحه آن‌ها استفاده می‌شود. اسپری ضد تعریق تنها برای فصل تابستان نیست. فصل سرد نیز با لباس‌های گرم و ضخیم رطوبت سطحی پوست را بالا می‌برد و موجب گرما و تعریق می‌شود. بنابراین تنها یک اسپری ضد تعریق است که می‌تواند بدن شما را خوشبو و پرنشاط نگه دارد.

انواع اسپری ضد تعریق

اسپری زنانه: اسپری ضد تعریق زنانه برای افرادی که از تماس مام یا استیک ضد تعریق به بدن خود احساس خوبی ندارند، مناسب است. عدم استفاده از الکل در فرمولاسیون اسپری، ماندگاری آنها را افزایش می‌دهد و مانع خشکی پوست می‌شود.
اسپری مردانه: اسپری ضد تعریق مردانه، با ایجاد رایحه‌ی عالی، حس خوبی در افراد به وجود می‌آورد و میزان تعریق پوست را تنظیم می‌کند. این محصولات کاملا با پوست سازگار بوده و تا 48 ساعت ماندگاری دارند.

برندهای تولید کننده اسپری ضد تعریق

وقتی صحبت از محصولات بهداشتی ضد تعریق می‌شود، برندهای رکسونا (Rexona)، نیوا (Nivea) و داو (Dove) با قدرت خودنمایی می‌کنند. شما می‌توانید هریک از این محصولات را  در مدل‌های زنانه و مردانه با رایحه‌های دوست داشتنی و خوشبو تهیه کنید. از دیگر برندهای پرطرفدار اسپری ضد تعریق می‌توان به آدیداس (Adidas)، لورال (LOreal) و اکس (Axe) اشاره کرد. اسپری رکسونا مدل Invisible، اسپری نیوآ مدل Black & White Invisible Clear و اسپری داو مدل Go Fresh از جمله محصولات پرفروش ضد تعریق به شمار می‌آیند.

بیشتر

اسپری ضد تعریق  یک محصول وجود دارد.