1

ژل کرم مگنی فی سنس پوست معمولی لیراک Lierac Magnificence Cream Gel

 • ارسال سریع سفارش

  ارسال سریع سفارش

 • پرداخت در محل

  پرداخت در محل

 • محصولات اورجینال

  محصولات اورجینال

 • تحویل با پیک موتوری

  تحویل با پیک موتوری

مناسب برای انواع پوست
مغذی و شفاف کننده پوست
کمک به کاهش چروک ها سفت کننده پوست
حاوی %7 کمپلکس D-Glyox (عصاره گل انار، درخت ابریشم، پپتید لیپوزومی)


فرانسه
فرانسه
خانم‌ها
ژل
50ml
کاسه ای
مناسب پوست نرمال تا مختلط- جوان کننده
8045591648223620
چین و چروک_ افتادگی پوست_ خستگی و تیرگی پوست

معرفی ژل کرم مگنی فی سنس لیراک

لابراتور لیراک فرانسه با تولید و عرضه سری محصولات مگنی فی سنس مدعی شده است که این محصولات پیری پوست را به صورت عمقی کنترل می کند. ژل کرم مگنی فی سنس لیراک محصولی غنی از پودر برنج که ضد براقی و نرم کننده پوست است، می باشد. این محصول حاوی غلظت بالایی از کمپلکس انحصاری D-Glyox بوده که سرشار از عوامل مرطوب کننده است و سبب جوانی، نوسازی و شفافیت سریع پوست می شود.
برای افرادی که به سلامتی پوست خود اهمیت می دهند، چین و چروک، پیری و افتادگی پوست یک دغدغه جدی است که خود را ملزم به مبارزه با آن می دانند. با افزایش سن، پیری پوست امری اجتناب ناپذیر است اما با مراقبت و استفاده از محصولات مناسب ضد پیری پوست می توان این روند را به تاخیر انداخت و علایم پیری را در صورت به حداقل رساند. برندهای بی شماری برای رفع این مشکل، راه حل های متعددی ارائه نموده اند و در همین راستا محصولاتی را به بازار عرضه نمودند.

نوآوری در محصولات ضد چروک لیراک
گلایکوکسیدیشن علت اصلی پیری پوست است؛ این پدیده مجموعه ای از گلایکوکسیدیشن و اکسیداسیون است که سبب تغییر تمام پروتئین های موثر در جوانی پوست می شود. گلایکوکسیدیشن از حدود 30 سالگی شروع می شود و در 40 سالگی با بروز چروک ها افتادگی و کدری پوست شدت می یابد. پس ازکشف این روند توسط لابراتور لیراک، کمپلکس جدیدی به نام D-Glyox برای مبارزه با پیری پوست از عمق ارائه نموده اند. این کمپلکس مجموعه ای از عصاره گل انار، درخت ابریشم و پپتیدلیپوزومی با تاثیر چشمگیر بر گلایکوکسیدیشن جهت رفع علایم پیری پوست است.
سری مگنی فی سنس لیراک اولین سری محصولات مراقبتی است که پیری پوست را از عمق کنترل می کند، عمل گلایکو کسیدیشن باعث می شود تا تمامی پروتئین‏های موثر بر زیبایی و جوانی پوست از بین برود.

ترکیبات :
آب، کوکو-کاپریلیت، پلی گلیسیریل-6 دستئارت، گلیسیرین، پروپان، دیمتیکون، دیمتیکون کراس پلیمر، الکل ستریل، عطر، نشاسته دانه برنج، عصاره برگ درخت البیزیا، ریشه عصاره سیب زمینی وحشی، عصاره گل انار، تری پپتید-9 سیترولین، لیزین، HCL، ساکارید ایزومریت، اکریلیت / C10-30 آلکیل اکریلات کراس پلیمر، سدیم استیرویل گلوتامات، ترومتامین، مالتو دکسترین، صمغ زانتان، هیالورونات سدیم استات توکوفریل، لسیتین، الکل، سدیم آسکوربیل فسفات، سیلیس، پروپیلن گلیکول، سدیم سیترات، تترا گلوتامات دی استات، سینتتیک فلورفلوگپیت، کلروفنزین، بنزوات سدیم، سدیم سالیسیلات، فنوکسیاتانول، CI 17200/RED 33، اسید سیتریک، هیدروکسید سدیم

کد مجوز بهداشتی : 8884342840818849
بارکد وارداتی : 3508240206383